Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Porażka multi-kulti w Szwecji

Organizatorzy Bravalla Festival, największego festiwalu rockowego w Szwecji, ogłosili, że w przyszłym roku imprezy nie będzie. Powód?

W tym roku na festiwalu znów doszło do napaści seksualnych i gwałtów, podobnie jak na innych tego typu imprezach w Szwecji. Tak się dzieje, odkąd do kraju przybyły rzesze imigrantów z innego kręgu kulturowego, gdzie stosunek do kobiet niezakrywających ciała i włosów jest inny niż w Europie. W ubiegłym roku organizacja pozarządowa Nattskiftet informowała o 1000-procentowym wzroście liczby napaści seksualnych na festiwalach muzycznych w całej Szwecji w stosunku do 2015 r. Pod koniec czerwca szef policji Dan Eliasson informował o coraz większej liczbie stref bezprawia w kraju. W tym samym czasie Szwedzi mogli się dowiedzieć, że 10-krotnie – tj. do ok. 2000 – wzrosła liczba islamistów będących pod nadzorem służb.

za: http://niezalezna.pl/102976-porazka-multi-kulti-w-szwecji

Copyright © 2017. All Rights Reserved.