Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Pucz za niemieckie pieniądze

Najnowszy tygodnik „Gazeta Polska” ujawnił informacje o finansach fundacji Akcja Demokracja, która od dwóch lat „nakręca” rozmaite protesty. Finansuje ją Europejska Fundacja Klimatyczna (EFK).


Szefem rady nadzorczej EFK jest Caio Koch-Weser, były wiceminister finansów Niemiec, który załatwił Rosji pieniądze na budowę Nord Streamu. Gdy do Akcji Demokracji na antyrządowe protesty szły z EFK setki tysięcy złotych, Caio Koch-Weser był także wiceprezesem Deutsche Banku.

Za finansowaniem ostatniego puczu stoi także George Soros, amerykański finansista. A tak się dziwnie składa, że fundacja AD powstała w kwietniu 2015 r., tuż przed pierwszą turą wyborów prezydenckich, gdy sondaże wskazywały na zwycięstwo Andrzeja Dudy.

Każda kampania fundacji była starannie zaplanowana: zaczynała się potężnym nagłośnieniem w internecie i mediach sprzyjających totalnej opozycji, a kończyła ulicznymi manifestacjami. I każda była wymierzona w konserwatystów. Warto wiedzieć, kto finansuje tego typu akcje i komu zależy na pogłębianiu podziałów w Polsce. A Niemcy na pewno nie chcą silnej Polski – im słabszy jest nasz kraj, tym łatwiej nim manipulować. Dlatego przede wszystkim nie można dać się podzielić.

za: http://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.