Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Janda nawołuje o zignorowanie miesięcznic

 Brudziński odpowiada: „Pełna zgoda pani Krysiu, dajcie nam święty spokój”


Pełna zgoda pani Krysiu niech pani weźmie razem z niezależnymi TV Kasprzaka do dentysty a nam dajcie święty spokój — odpowiedział Krystynie Jandzie na Twitterze Joachim Brudziński z PiS.

Swoje pięć groszy ws. miesięcznic smoleńskich musiała dorzucić także Krystyna Janda, która nieustannie straszy „reżimem PiS”. Do tego stopnia przeszkadza jej pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej i kolejne, że postanowiła zaapelować o… zignorowanie dzisiejszej miesięcznicy na Krakowskim Przedmieściu.

Ja uważam że na miesięcznicy nie powinno być nikogo z nas, nikogo i ani jednej telewizji niezależnej. Choć raz potraktujcie to jak wydarzenie lokalne marginalne. Zignorujcie — napisała aktorka na Facebooku.
/.../
Na ten apel - pełen groteski, a jednocześnie wzgardy - zareagował w dosadnych słowach wicemarszakek Sejmu i wiceprezes PiS Joachim Brudziński.
Pełna zgoda pani Krysiu niech pani weźmie razem z niezależnymi TV Kasprzaka do dentysty a nam dajcie święty spokój — napisał na Twitterze Brudziński.

Czy wszelakiej maści awanturnicy posłuchają się Krystyny Jandy? Można w to wątpić. Ale jedno jest pewne - bezdyskusyjnie ten „święty(!) spokój” miesięcznicom smoleńskich powinien się należeć.

ak/Twitter/wPolityce.pl

autor: Znalezione w sieci

za: https://wpolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.