Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Poseł PiS: Żydów w Jedwabnem zamordowali Niemcy„ Jeżeli IPN przyjął w tamtych latach - kiedy była presja polityczna na to, żeby przyjąć odpowiedzialność - wersję, że te zeznania wydobyte w torturach są wiarygodne, to życzę powodzenia” - powiedział na antenie Polsat News poseł Jacek Żalek z PiS mówiąc o pogromie w Jedwabnem.

W programie „Rozmowa polityczna” mówiono o nowelizacji ustawy o IPN. Rozmawiająca z posłem Dominika Długosz stwierdziła, że według badań IPN Żydów mordowali Polacy. Wtedy poseł Prawa i Sprawiedliwości przypomniał o zeznaniach, któe wydobywano na torturach.
Wtedy dziennikarka skomentowała:
„Powiedziałam: Polacy zamordowali Żydów w Jedwabnem. A pan uważa, że nie”.

Polityk odpowiedział jej:

„Nie, zamordowali Niemcy, a jeżeli byli tam Polacy, którzy brali udział w tej zbrodni, to oczywiście ponoszą za to odpowiedzialność”.

dam/Polsat News,Fronda.pl

za:www.frondaosel-pis-zydow-w-jedwabnem-zamordowali-niemcy,106322.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.