Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

OBRZYDLIWE! Platforma nie powstrzymała się od przerażających drwin nawet dziś

W katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem w 2010 r. zginęli przedstawiciele wszystkich partii, obecnych wówczas w polskim parlamencie. Jednak pamięć o nich wydaje się być nieważna dla polityków Platformy, którzy osiem lat temu również stracili partyjnych kolegów.

PO-wcy postanowili właśnie dziś zaatakować Jarosława Kaczyńskiego, publikując obrzydliwy żart z prób dojścia do prawdy ws. tragedii.

W katastrofie smoleńskiej zginęli m.in. posłowie PO - Grzegorz Dolniak, Sebastian Karpiniuk, Arkadiusz Rybicki, oraz założyciel Platformy Maciej Płażyński. Zamiast poświęcić ten dzień zadumie, ich partyjni koledzy osiem lat po ich śmierci postanowili opublikować drwiny ze swoich politycznych rywali.

„Dochodzenie do prawdy Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza trwa od 8 lat, mówili o tym już niemal pół tysiąca razy. Ale nie mogą do niej dojść, ponieważ prawda jest znana od dawna. Kliknij i poznaj prawdę!” - taki wpis pojawił się na koncie PO na Twitterze.

Do niego dodano link do „gry”, gdzie „graczom” proponuje się nacisnąć na guzik „Poznaj prawdę” kursorem myszki, który został zamieniony na głowę Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko to na tle większego zdjęcia szefa PiS, przemawiającego przed Pałacem Prezydenckim.

Napis „Poznaj prawdę” ciągle ucieka, a po krótkim czasie „gracz” zostaje przekierowany na przerażający filmik Platformy na Youtubie pt. „Smoleńsk - Teoria Wielkiego Wybuchu”, opublikowany jeszcze w marcu br. Na nim PO wskazuje polskich pilotów jako osoby, które przyczyniły się do katastrofy. W dalszej części materiału autorzy stają w obronie rosyjskich kontrolerów lotu lotniska Siewiernyj, w tym - Pawła Pluskina.

CZYTAJ WIĘCEJ: PRZERAŻAJĄCE! Platforma wykorzystała w spocie krzyk umierających ludzi!

Jest to to samo przerażające nagranie, na którym słychać krzyk umierających ludzi!!! Jak wskazywał portal niezalezna.pl, reklamując ten spot w marcu, działacze zachęcali… „włączcie dźwięk”!

Zachowanie PO zbulwersowało internautów - zarówno ich przeciwników jak i zwolenników...

za: http://niezalezna.pl
                                                                            ***

..."Pan każe - sługa musi! Skąpał sie biedak po szyję".

To o panu Twardowskim?...


k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.