Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Dorota Kania - Godność i honor

Doktor Jerzy Bukowski, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przytoczył relację pani harcmistrz prof. Krystyny Heskiej-Kwaśniewicz z bulwersującego zdarzenia, do jakiego doszło przy okazji obchodów rocznicy obrony wieży Spadochronowej w Katowicach we wrześniu 1939 r.

„»Gdy staliśmy sporą grupą, wraz z prezydentem miasta, pod pomnikiem na katowickim Rynku, już w szyku do składania kwiatów, wyszedł hajlujący młody człowiek i po przekątnej poszedł do harcerzy przygotowanych do zmiany warty. Wtedy jeden z młodych druhów spontanicznie go spoliczkował. Czyli znów harcerze bronią katowickiego Rynku«.

Komentatorzy tego incydentu nie mieli wątpliwości, że policzek w obronie narodowych imponderabiliów należał się prowokatorowi”. Przypominam tę sytuację, aby wszystkie gorące głowy głośno i publicznie krytykujące Dominikę Arendt–Wittchen po tym, jak spoliczkowała wrzeszczącą na kombatantów „Rudą z KOD”, poszły po rozum do głowy. Pani Dominika podała się do dymisji, natomiast rozwrzeszczany motłoch pewny swojej bezkarności nadal agresywnie zakłóca spotkania. To jest zasadnicza różnica kulturowa i współczuję wszystkim, którzy tego nie widzą.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

za: http://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.