Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

I kto tu jest wariatem

Widmo zbiorowej schizofrenii paranoidalnej krąży po Polsce. Doktor nauk prawnych Adam Bodnar tropi przyczynę zbrodni dokonanej na śp. Pawle Adamowiczu w oglądanej przez mordercę telewizji (co zresztą okazało się kłamstwem), redaktorzy z Czerskiej i Wiertniczej analizują poglądy polityczne kryminalisty

z rozpoznaniem poważnej choroby szóstej klepki (czy gdyby jak większość penitencjariuszy „był za PO”, to zbrodni byłby winien Grzegorz Schetyna?).

Wszystkich jednak przelicytował pewien osobnik z kraju kangurów, który w odwiedzinach Jarosława Kaczyńskiego na grobie brata i bratowej (jak co miesiąc zresztą) zobaczył polityczną grę trumnami. Jak tak dalej pójdzie, to żeby pogadać z kimś normalnym, trzeba będzie się udać do najbliższego szpitala psychiatrycznego.

Adrian Stankowski

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.