Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Nocna zmiana raz jeszcze

Nieprzyzwoicie długa lista nieobecności osób, które nie znalazły czasu, by towarzyszyć śp. Janowi Olszewskiemu w jego ostatniej ziemskiej drodze, choć wśród nieobecnych było wielu, których zmarły premier osobiście z wielkim poświęceniem za darmo bronił przed komunistycznym „wymiarem sprawiedliwości”, stanowi

nie tylko smutny obraz wypłukania resztek ludzkich odruchów. Jest przede wszystkim świadomą manifestacją nienawiści do wszystkiego, co postać zmarłego premiera uosabia i symbolizuje.

Świat autentycznych wartości i najwyższej próby patriotyzmu starano się zastąpić jego antytezą, czyli panświnizmem Jerzego Urbana, który torował szlak kohortom ludzi pokroju Marcina Rosoła czy Sławomira Nowaka, spoconych z żądzy posiadania kolejnych zegarków, robiących bezwstydne deale w Pędzącym Króliku. Świadome i liczne afronty w dniu pogrzebu są zapowiedzią, że obóz nocnej zmiany, choć nie tak potężny jak w 1992 r., właśnie szykuje się do następnej próby zamachu na polską przyszłość.

Adrian Stankowski

za:niezalezna.pl
zobacz też: https://wpolityce.pl/polityka/434405-walesa-uderza-w-olszewskiego-nie-podolal-funkcji-premiera

Copyright © 2017. All Rights Reserved.