Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Panie Bodnar, złapałem homofoba!

Jako wzorowy Europejczyk z wielkiego miasta z wypiekami na twarzy przeczytałem Kartę LGBT+ podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego. Pięknie pisano tam o tworzeniu „dobrego klimatu dla osób LGBT+ wewnątrz przedsiębiorstw”. I konieczności przeciwdziałania dyskryminowaniu ich w pracy.

Wkrótce potem dowiedziałem się, iż pracownik Urzędu Miasta Warszawy Paweł Rabiej powiedział, że chce, by geje mogli adoptować dzieci. Niestety, odezwał się jego szef z pracy, który… kazał mu się zamknąć: „Poleciłem wiceprezydentowi P. Rabiejowi zajęcie się wyłącznie zadaniami, które mu wyznaczyłem”.

Poseł PiS Paweł Lisiecki słusznie zapytał na Twitterze: „Czy takie potraktowanie wiceprezydenta Rabieja przez prezydenta Trzaskowskiego nie stoi w sprzeczności z podpisaną Kartą LGBT+? Chodzi mi o część dotyczącą dyskryminacji i mobbingu w miejscu pracy oraz tworzenia dobrego klimatu”. Dodajmy, że Trzaskowski nie krył, iż każe pracownikowi gejowi milczeć na temat walki o własne prawa w interesie jednego z ugrupowań politycznych. Czyli homofob złapany! Czy mam osobiście dokonać jego obywatelskiego zatrzymania i dostarczyć go na komisariat? Może rzecznik Adam Bodnar oświeci mnie w tej kwestii.

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.