Polecane

Modlitwa na wizji w TVP. Liberalno-lewicowe media W SZOKU!!!

W Wielką Sobotę w programie "Salon dziennikarski" w TVP Info goście, oprócz dyskusji na codzienne tematy, pomodlili się w studiu. Jeden z gości, ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika "Idziemy", pobłogosławił koszyk wielkanocny, a prowadzący i goście odmówili krótką modlitwę. Portale takie jak natemat.pl czy OKO.press nie mogły sobie darować takiej "zniewagi".  

"Michał Karnowski: „Który stworzył niebo i ziemię". Ks. Zieliński: „Panie Jezu Chryste, życie i zmartwychwstanie nasze, pobłogosław te jajka...". Magdalena Ogórek: „Amen". Msza święta? Nie, to ostatni odcinek "Salonu dziennikarskiego" w TVP"- pisze OKO.press.

"Na koniec ks. Zieliński dodał tajemniczo, żeby "Polaków przy wielkanocnym stole jednoczyło to, co dla nich i chrześcijan jest najważniejsze". Nie sprecyzował jednak o co chodziło. Wydarzenie nie umknęło opinii publicznej"- wtóruje naTemat.

Tą "opinią publiczną" są anonimowi użytkownicy Twittera, komentujący, że "na naszych oczach powstaje Trwam+" lub że w modlitwie dziennikarzy na wizji "nie ma Boga", jest jedynie "ostentacja wiary dla pokazu samej wiary".

A może gdyby w każdej stacji telewizyjnej prowadzący i goście modlili się przed programami publicystycznymi, wzrósłby poziom debaty publicznej? Ocenę pozostawiamy czytelnikom.

za:www.fronda.pl

 

***

A cóż w tym dziwnego?

To raczej konsekwentne, chociaż przeraźliwie smutne....                                                          

Wszak to nasi bracia - ludzie.Ogarnięci przez Zło, do tego stopnia, że porzucili myślenie i naturalne skłonności homo sapiens do wiedzy.

Do WIEDZY a nie bezkrytycznego powielania lewych biuletynów, tworzonych dla zwodzenia aktywu.

A kto jest Naczelnym Redaktorem owego "biuletynu" ? Kto jest Kłamcą i Ojcem Kłamstwa od wieków?... Brrr...

kn