Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Nie dla dyktatury LGBT+! Już 24 tys. osób stanęło w obronie Zofii Noceti-Klepackiej

Ponad 24 tys. osób wsparło Zofię Noceti-Klepacką. Polska zawodniczka została niedawno zaatakowana przez postępowe ośrodki, gdyż opowiedziała się przeciw dyktaturze LGBT+ oraz próbom systemowego gorszenia niewinnych dzieci.

Zofia Noceti-Klepacka, medalistka igrzysk olimpijskich i wielokrotna medalistka mistrzostw świata w windsurfingu już w lutym 2019 roku wyraziła swój sprzeciw wobec stołecznej „Deklaracji LGBT+”. To sprawiło, że olimpijka stała się obiektem lewicowych ataków oraz gróźb. W ostatnich dniach mistrzynię na ulicy zaczepiła Kinga Rusin, a w internecie zaatakował ją Borys Szyc. Pojawił się nawet apel o wykreślenie Klepackiej z kadry narodowej. Oficjalnym powodem – szerzenie tzw. mowy nienawiści – czyli w praktyce słów prawdy o LGBT+ oraz obrona rodziny.

 W związku z atakiem ruszyła akcja wsparcia dla Zofii Noceti-Klepackiej.
 
Do akcji w ciągu zaledwie 1,5 dnia dołączyło już 24 tys. osób, a liczba wspierających medalistkę igrzysk olimpijskich oraz wielokrotną medalistkę mistrzostw świata w windsurfingu nadal rośnie.

za:www.pch24.pl

***

Ogłupienie tzw. celebrytów - postępaków postępuje. Prace zlecona, choroba ?...

kn

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.