Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Niemiecki rząd chce w końcu pomnika polskich ofiar II wojny w Berlinie

Niemiecki rząd pierwszy raz od dwóch lat tak jednoznacznie poparł inicjatywę budowy w Berlinie pomnika polskich ofiar wywołanej przez III Rzeszę – donosi Deutsche Welle.

„Rząd niemiecki popiera inicjatywę obywatelską wzniesienia w centrum Berlina Pomnika Polaków upamiętniającego polskie ofiary niemieckiej okupacji w latach 1939 – 1945” – pisze niemiecki rząd na interpelację poselską klubu parlamentarnego Lewicy.

„Druga wojna światowa jest elementarnym składnikiem niemieckiej kultury pamięci. 80 lat po wybuchu wojny, 30 lat po pokojowych rewolucjach w Europie Środkowej i 15 lat po wstąpieniu Polski do UE rząd Niemiec pragnie wspólnie z Polską jeszcze intensywniej budować wspólną kulturę pamięci oraz pogłębić proces rozliczeń z niemieckim terrorem w Polsce” – oświadczył niemiecki rząd.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.