Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Edukacja, głupcze!

Według badań Pew Research Center laicyzacja polskiej młodzieży postępuje najszybciej na świecie. W wiek reprodukcyjny wchodzi właśnie pokolenie rodziców wychowane na Jerzym Owsiaku i Kubie Wojewódzkim. I trudno od nich wymagać, by swoim pociechom przekazali coś więcej niż antydekalogowe przykazanie „róbta, co chceta”.

W tę lukę z impetem wciskają się tęczowi aktywiści – stąd próba genderowej inwazji na polskie szkoły. By powstrzymać demoralizację młodzieży, polski rząd – z okrzykiem „Konstytucja!” – powinien zacząć w szkołach i w misyjnych mediach upowszechniać zapisane w niej przesłanie. Na przykład że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny! A zgodnie z preambułą do naszej ustawy zasadniczej nawiązywać do chrześcijańskich korzeni polskiej kultury i najlepszych tradycji I i II RP. Inaczej dzieci wychowa nam facet w staniku na głowie.
 
Lech Makowiecki

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.