Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Agresja lewizn

Publiczny akt wynagrodzenia za bluźnierstwa parad gejowskich spowodował agresywną reakcję środowisk lewicowych. Groźby popłynęły w kierunku organizatorów procesji we włoskiej Modenie.


– We Włoszech grupy LGBT przejawiają coraz większą agresję i skłonność do zastraszania

Ewa M. Małecka

Pełna treść artykułu dostępna na stronie: https://wp.naszdziennik.pl

***

Nic nowego. W Sodomie "tolerancja" też miała konkretne "propozycje".  I dlatego tak skończyła... Szkoda. Wszelka lewizna, zwiedzeni przez Szatana ludzie, to wszak bracia w człowieczeństwie.
Z nieśmiertelnymi duszami, którym grozi....
W WIECZNOŚCI!
Szkoda.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.