Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Brawo! Te miasta są wolne od LGBT!

31 miast, gmin, powiatów i województw na południowo-wschodniej ścianie Polski przyjęło deklarację  „anty-LGBT” . "Do szkół nie będą mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją dzieci.

Nie pozwolimy wywierać presji na rzecz stosowania politycznej poprawności politycznej (słusznie zwanej homopropagandą)" - pisze ironicznie "Gazeta Wyborcza"

Jednym z miast, które podpisało deklarację "anty LGBT" jest Świdnik. Jak donosi "Wyborcza", samorząd będzie od teraz „wolny od ideologii LGBT” - w kontrze do Warszawy, gdzie prezydent Rafał Trzaskowski pięć tygodni wcześniej (czyli 18 lutego) opublikował deklarację LGBT+.  

Świdnik nie pozwoli na „atakowanie wolności słowa, niewinności dzieci, autorytetu rodziny i szkoły oraz swobody przedsiębiorców”.

W ciągu miesiąca deklarację „anty-LGBT” przyjęło dziesięć samorządów, w większości z Lubelszczyzny. Przyjęte deklaracje krytykuje Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich, znany z obrony homoseksualistów, a dyskryminacji katolików. Według niego taki dokument budziwątpliwości co do zgodności z prawami człowieka i obywatela

- Władza powinna włączać, a nie wykluczać - jednoczyć, a nie dzielić - napominał w oświadczeniu.

- Musimy obronić kulturę narodową przed „antycywilizacją i antykulturą”. Ta decyzja uchroni nasze dzieci przez uzależnieniem seksualnym - przestrzegał radny Ignacy Czeżyk (PiS) z Puław.

- To deklaracja o charakterze moralnym. Na terenie naszej gminy nie ma tego problemu, nie mieliśmy przypadku, żeby ktoś kogoś gorszył - mówił wójt małopolskiej gminy Lipnik Czesław Rakoczy.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.