Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Zabić Kościół

Krytyka Kościoła katolickiego przybiera na sile, a „uzdrawiać” go chcą ci, którzy są w największej kontrze do nauczania tegoż Kościoła. Po niezwykle potrzebnej i ważnej homilii abp. Marka Jędraszewskiego, wygłoszonej 1 sierpnia w związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, „uzdrowiciele” Kościoła rozpętali totalną awanturę.

A wszystko dlatego, że krakowski metropolita powiedział prawdę o nowej, tęczowej zarazie. Bo istotnie neomarksistowska ideologia wdziera się przemocą do naszego życia i najwyższy czas, by o tym głośno mówić: o tym, że tęczowa flaga zastąpiła czerwoną gwiazdę. Zdecydowana mniejszość chce narzucić społeczeństwu nienormalność, a na przeszkodzie stoi właśnie Kościół katolicki.

Najbardziej obrzydliwe jest to, że media sprzyjające totalnej opozycji pomijają fakty dotyczące napaści na osoby duchowne i obiekty sakralne. Nie piszą o „mowie nienawiści i jej skutkach” – nie został przecież zaatakowany uczestnik parady równości, ale ktoś, kto kieruje się nauczaniem Kościoła. Jednak wystarczy przeczytać Pismo Święte, by zrozumieć, skąd taki poziom agresji lewackich środowisk w stosunku do Kościoła i do środowisk konserwatywnych.

Dorota Kania

za:https://niezalezna.pl


***

Tak, wystarczy wiedzieć, pamiętać, że to fragment odwiecznej walki, odwiecznych szatańskich zwodzeń, aby jak najwięcej dusz ludzkich powieść na potępienie.
Jak pomóc braciom dającym posłuch?... Modlitwą i słowem prawdy.
I to czyni abp. Marek.
I to robi wielu innych kapłanów i świeckich - przytomnych ludzi - narażając się na diabelskie odwety...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.