Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Tomasz Sakiewicz-Broń swojej Królowej

Nowa naklejka to przypomnienie Polakom o naszej godności i honorze. Nie trzeba być wierzącym, by czcić Maryję Królową Polski.

Od czasu, kiedy zacząłem pisać komentarz pod nazwą „Wróg ludu”, parę razy tym wrogiem stałem się naprawdę, ostatnio po naszej naklejce dotyczącej ideologii LGBT. Celem mojej działalności było pokonywanie barier dla wolności słowa. A te zapory budowali już po upadku komuny – oprócz polityków, grup biznesu – przede wszystkim funkcjonariusze politycznej poprawności. Nie można było pewnych rzeczy mówić, bo łamało się tabu, i za to groziło całkowite wykluczenie. Zakazane było mówienie o agentach, i to w jakimkolwiek środowisku. Po tragedii smoleńskiej zabroniono podważania ustaleń rosyjskich w tej sprawie. Ja i wielu moich kolegów z tego powodu było usuwanych z mediów publicznych.Najsilniejsza jednak cenzura dotyczy ideologii LGBT. Szerzący ją posuwają się do obrażania ludzi wierzących i rażącej dyskryminacji tych, którzy się z nimi nie zgadzają. Sami nie pozwalają na jakąkolwiek krytykę. Gorzej, twierdzą, że nie ma żadnej ideologii, więc nie wolno jej krytykować, bo to dyskryminacja homoseksualistów. To absurdalne i zupełnie bezczelne oszustwo jest głoszone 24 godziny na dobę przez „Gazetę Wyborczą”, TVN itp. Oczywiście ideologia istnieje i jest przez aktywistów LGBT oficjalnie opisana. Jednym z jej teoretyków w Polsce jest prof. Hartman.

Nie ma żadnej mniejszości LGBT, bo nie można być naraz gejem i lesbijką itd. Jest zespół zasad opisujący przynależność do tej grupy. W związku z tym wielu homoseksualistów nie chce mieć z tym nic wspólnego, a ideologię głoszą często osoby heteroseksualne o radykalnie lewicowych poglądach. Moja cierpliwość skończyła się po wyrzuceniu z pracy człowieka za to, że cytował Pismo Święte. Poprzednia naklejka była więc naszym protestem przeciwko cenzurze. Sama stała się obiektem wściekłych zabiegów cenzorów.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.