Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

LGBT+ puka do szkół!

„Skuteczna ochrona dzieci przed deprawacją wymaga od rodziców nie tylko wiedzy, lecz także zaangażowania. Obowiązujące przepisy pozwalają rodzicom wpływać na sytuację w szkole, oferują ponadto środki prawne umożliwiające powstrzymanie godzącej w dobro dzieci seksualizacji przestrzeni szkolnej” – oświadczyli biskupi po posiedzeniu Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski.

Tymczasem przewodniczącemu Klubu „Gazety Polskiej” w Bydgoszczy, nauczycielowi Krystianowi Frelichowskiemu grozi się zwolnieniem z pracy za to, że zamieścił apel o zakup „Gazety Polskiej” z naklejką „Strefa wolna od LGBT”.

Wokół jego osoby rozpętano taki hejt, że jak mówi, nawet zastraszono rodziców uczniów, którzy o całej sprawie boją się publicznie mówić. O dyskryminacji ludzi wierzących i sprzeciwiających się neomarksistowskiej ideologii LGTB+ dowiadujemy się codziennie. Przeraża, że ta „tęczowa zaraza” wkracza w tak delikatne środowiska, jakimi są szkoły.

Najbardziej jest to widoczne w miejscowościach, w których wójt czy dyrektor jedynej szkoły w mieście może narzucać swoje chore poglądy. Dalsze losy Krystiana Frelichowskiego będą sprawdzianem tego, co może nas czekać w najbliższej przyszłości.

Ryszard Kapuściński

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.