Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Skandaliczne sceny na Monte Cassino. Wyjątkowo nikczemna prowokacja białoruskiej delegacji

"Dziś cmentarz Polski w Monte Cassino został dosłownie sprofanowany przez delegację białoruskiego dyktatora Łukaszenki" - poinformowało Muzeum Monte Cassino. Białorusini, z przedstawicielami lokalnych władz, złożyli tam wieńce i kwiaty m.in. ze znakami sierpa i młota.

Stosunki pomiędzy Białorusią a Polską są ostatnio napięte. Polskie władze otwarcie potępiają represje, jakie ze strony reżimu Łukaszenki spotykają Polaków mieszkających na Białorusi. W Polsce gościła też liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska. To wszystko sprawia, że sam Łukaszenka wielokrotnie negatywnie wypowiadał się o naszym kraju. Dziś dolano oliwy do ognia. I to w miejscu symbolicznym - na Monte Cassino...

Jak poinformował na Twitterze Tomasz Łysiak, na polski cmentarz przybyła delegacja białoruska, która złożyła wieńce i kwiaty z napisami "Wielka wojna ojczyźniana", datą 22.06.41 oraz znakami sierpa i młota!

- Dziś cmentarz Polski w Monte Cassino został dosłownie sprofanowany przez delegację białoruskiego dyktatora Łukaszenki. Korony kwiatowe z kolorami i godłem sowieckiej Białorusi, z dużą ilością sierpów i młota zostały złożone z okazji 22 rocznicy rozpoczęcia ′′Wielkiej wojny ojczyźnianej": 22 czerwca 1941. r. W towarzystwie delegacji Burmistrz Cassino, Enzo Salera i urzędnicy miejscy. Tylko jedno słowo przychodzi do głowy: wstyd!!!

- poinformowało Muzeum Monte Cassino.

za:niezalezna.pl

***
Sierp i młot na Monte Cassino?... No to amerykańska, brytyjska, francuska, nowozelandzska flaga na Lenino! Jak bełkot historyczny-to bełkot!

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.