Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Niemcy: pseudoartyści brutalnie zaatakowali obrońców rodziny

W Niemczech powstała skandaliczna sztuka teatralna personalnie wyszydzająca osoby zaangażowane w walkę o zachowanie tożsamości normalnie pojmowanej rodziny. Autorzy porównują ich do nazistów i życzą im śmierci. Spektakl atakuje znaną w Polsce między innymi z naszych łamów niemiecką socjolog dr Gabriele Kuby oraz pięć innych osób broniących tradycyjnych wartości. Autorzy szyderczego przedstawienia, w tym reżyser Falk Richter ukazali ich jako zombie, potwory „z przeszłości powtarzające słownictwo i retorykę, które rzucają Niemców z powrotem w czasy narodowego socjalizmu”.


Sztuka zatytułowana „Strach” czyni działaczy prorodzinnych przedmiotem drwin i przekonuje, że ich śmierć jest jedynym sposobem, by pozbyć się „przestarzałych przekonań”.

Dr Gabriele Kuby złożyła pozew do sądu. Oskarża w nim berliński teatr Schaubühne o pogwałcenie jej praw osobistych. Publicystka wyjaśnia, że jest to atak nie tylko na nią, ale i na wartości wyznawane przez miliony chrześcijan. Nie można tu już zatem mówić o kwestii prywatnej.


Gabriele Kuby jest socjologiem. Przestrzega przed zniszczeniem rodziny w wyniku globalnej rewolucji seksualnej. W swoich prelekcjach i publikacjach demaskuje promowaną przez międzynarodowe organizacje ONZ oraz Unię Europejską ideologię gender. W 2012 roku ukazała się na niemieckim rynku najbardziej znana książka Gabriele Kuby –  Die globale sexuelle Revolution – Zerstörung der Freiheit im Namen der Freiheit (Globalna rewolucja seksualna – likwidacja wolności w imię wolności), uznawana za podstawowe aktualne dzieło dotyczące wspomnianych zjawisk i przetłumaczona dotychczas na siedem języków, w tym polski.

za:www.pch24.pl/niemcy--pseudoartysci-brutalnie-zaatakowali-obroncow-rodziny,46242,i.html#ixzz4LOcVhCbN

Copyright © 2017. All Rights Reserved.