Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Krwawa ustawka z domem starców

Raper Bzyk, który był wczoraj gościem mojego programu „Wywiad z chuliganem” w telewizji Republika opowiedział mi , jak kibice Lecha przed jednym z Marszów Niepodległości napotkali w mieście dużą grupę mężczyzn solidnej postury w zielonych kominiarkach. W kominiarkach, chociaż nic się nie dzieje?! No i ten zielony kolor, kto to może być? Śląsk, Lechia, Radomiak? Po chwili zobaczyli, że przybijają oni „piątki” z mundurowymi. I wszystko stało się jasne.

Kilka godzin później w wyniku agresji owych przebierańców o zagrożeniu faszystowskim mówiła cała Polska. Od kiedy do władzy doszedł PiS, zadymy na Marszach Niepodległości zniknęły jak ręką odjął. Nadzieje mediów, że w tym roku kibice będą bili staruszków z KOD-u, świadczą o ich kompletnej nieznajomości tego środowiska. Bez jaj, nie organizuje się ustawek z domami starców.

A co porabia teraz najlepszy specjalista od prowokacji Bartłomiej Sienkiewicz, który zdaniem b. szefa CBA kazał podpalić budkę przed rosyjską ambasadą? Ano Tomasz Lis zatrudnił go w tygodniku „Newsweek”, czyli głównym ośrodku prowokacji medialnych. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

​Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl/89127-krwawa-ustawka-z-domem-starcow

Copyright © 2017. All Rights Reserved.