Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Żenująca próba prowokacji GW na Marszu NiepodległościŻenująca próba prowokacji na Marszu Niepodległości. Dziennikarz Gazety Wyborczej przemalował się, aby jako czarnoskóry mężczyzna sprawdzić, jak zareagują na niego Polacy uczestniczący w Marszu. Choć prowokacja okazała się zupełną klapą, dziennikarz powiedział, że atak… czuł.

Społeczny eksperyment, który chciał przeprowadzić redaktor GW, okazał się zupełną klapą. Poza kilkoma momentami, w których dziennikarz miał być wyśmiany, nic mu się nie stało. O żadnym pobiciu, napaści itp. w Dużym Formacie nie przeczytamy. Najbardziej absurdalne było jednak to, co powiedział redakcji polsatnews.pl:

„Przede mną przeszło kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którym towarzyszyło zdziwienie: „Matko, czarnuch przyszedł”. Nawet jak tego nie wypowiadali, czułem to.”

Pomimo, że niektórzy uczestnicy marszu bronili przebranego dziennikarza i przepraszali go za kilka wyjątków, gdy ktoś odezwał się do niego agresywnie, najważniejsze jest jednak rzecz jasna to, że dziennikarz "czuł" to, czego nie wypowiadali maszerujący...

za:www.fronda.pl/a/zenujaca-proba-prowokacji-gw-na-marszu-niepodleglosci,82013.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.