Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Sąd nareszcie zajmie się feministką z prowokacji w kościele Św. Anny!

Wszystko wskazuje na to, że feministki, które dopuściły się prowokacji podczas mszy w kościele Św. Anny w Warszawie wreszcie spotka zasłużona kara.  A przynajmniej jedną z nich. Przeciw Annie Zawadzkiej, znanej feministce i działaczce proaborcyjnej, wpłynęło oskarżenie do Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście.

Oskarżenie dotyczy przestępstwa z artykułu 195, paragraf 1:

„Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W trakcie mszy, podczas której odczytany został list biskupów dot. aborcji, ostentacyjnie zaczęły wychodzić z niego kobiety. Była to zwyczajna ustawka. Jedną z feministek, które w niej wzięły udział była właśnie Anna Zawadzka. W związku z zajściem zawiadomienie do prokuratury złożył poseł PiS, Stanisław Pięta. Dziś otrzymał on zawiadomienie o tym, że do Sądu przesłany został akt oskarżenia Zawadzkiej:

za:www.fronda.pl/a/sad-nareszcie-zajmie-sie-feministka-z-prowokacji-w-kosciele-sw-anny,87001.html


Copyright © 2017. All Rights Reserved.