Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Tak Stefan Niesiołowski traktuje dziennikarzy

"Jest pan pisowskim obrzydliwym lizusem"; "Brzydzę się jak tasiemca pana".

Tak Stefan Niesiołowski potraktował dziennikarza Telewizji Republika. Podczas protestów „obrońców demokracji” przed Sejmem poseł Unii Europejskich Demokratów krzyczał, że brzydzi się dziennikarzem „jak tasiemcem”. Scena została nagrana, a dziś przeżywa renesans popularności na portalach społecznościowych.

Dziennikarz Telewizji Republika postanowił zadać Stefanowi Niesiołowskiemu pytanie o lustrację. Przed laty były polityk PO był zwolennikiem twardej dekomunizacji, z czasem - mówiąc oględnie - zmodyfikował swoje stanowisko.

Pytany o tę sprawę Niesiołowski reagował furią:

Jest pan pisowskim obrzydliwym lizusem, a nie dziennikarzem. Proszę stąd odejść.
Nie rozmawiam z pisowskimi lizusami -— dodawał.

Skąd ta histeria?


Bo się brzydzę jak tasiemca pana - grzmiał Niesiołowski.

mly/YouTube
...
autor: Notujemy ...
za: https://wpolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.