Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Dramat w Wielkiej Brytanii. Para gejów adoptowała 18-miesięczną dziewczynkę. Dwa tygodnie później została śmiertelnie pobita


18-miesięczną dziewczynka została adoptowana przez parę homoseksualistów. Dwa tygodnie później została śmiertelnie pobita przez swojego przybranego ojca — informuje „The Telegraph”.

Dramat rozegrał się w Cardiff w Wielkiej Brytanii w zeszłym roku, ale „The Telegraph” sprawę opisuje dopiero teraz. Okazuje się, że przed śmiercią dziewczynki, pracownicy socjalni odwiedzili tę „rodzinę” 12 razy, co najmniej 5 razy na miejscu obecni byli lekarze. Niestety, niczego się nie dopatrzyli.

Dziewczynka zmarła w szpitalu 29 maja 2016 r., cztery dni po tym, jak trafiła do niego, będąc kompletnie zmasakrowana. Miała uszkodzoną czaszkę, połamane kilka żeber, złamaną nogę.

CZYTAJ TAKŻE: Beztroska euforia tęczowych rodzin widoczna jest tylko w homoseksualnej propagandzie. Rzeczywistość jest przerażająca!

Zgodnie z informacjami dziennika „The Guardian”, dziewczynkę wcześniej chciała adoptować babcia dziewczynki. Niestety sąd rodzinny zadecydował, że nie podoła jej wychowaniu.

Zabójca dziecka, 31-letni Matthew Scully-Hicks, został skazany na 18 lat więzienia. Policja wszczęła również dochodzenie dotyczące okoliczności adopcji i potencjalnych zaniedbań, jakich mogli dopuścić się urzędnicy.

Ta sytuacja jest kolejnym potwierdzeniem na to, że pary homoseksualne absolutnie nie powinny mieć prawa do adopcji dzieci.

as/The Telegraph/The Guardian

autor: wSumie.pl

za:https://wpolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.