Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

To nie pierwsza jego napaść na dziennikarza. Wcześniej szczuł do pobicia Michała Rachonia

Właściciel agencji ochroniarskiej "Farmazon" jest stałym bywalcem manifestacji KOD i Obywateli RP. Często pojawiał sie na nich w pierwszym szeregu. Na archiwalnym nagraniu z lipca br. widać jak zachęca do pobicia dziennikarza TVP Info Michała Rachonia.

Wczoraj TVP Info pokazała materiał podczas manifestacji Obywateli RP przed Sejmem. Jeden z demonstrantów był wyjątkowo agresywny. Kamerzyście telewizji zagroził, że "połamią mu łapy", używał też plugawych określeń wobec reporterki.

Czytaj więcej: Dziennikarze TVP zaatakowani przez Obywateli RP. Tak wyglądają "pokojowe" manifestacje

Agresywny ochroniarz nazywa się Franciszek Jagielski i jest właścicielem agencji ochrony "Farmazon", a w mediach społecznościowych chwalił się wspólnymi zdjęciami z Bronisławem i Anną Komorowskimi, Mają Ostaszewską i Władysławem Frasyniukiem.

Okazało się, że nie jest to pierwszy taki jego "występ". W archiwalnym nagraniu z lipca br. też w pewnym momencie można usłyszeć odzywki Jagielskiego.

Podczas miesięcznicy smoleńskiej kontrmanifestanci zaatakowali wykonującego swoje dziennikarskie obowiązki Michała Rachonia - znanego z anteny TVP Info i tekstów pisanych do „Gazety Polskiej”.

Czytaj więcej: Zdecydowane stanowisko ws. ataku na Michała Rachonia: „To naruszenie zasady wolności słowa”

W pewnym momencie nagrania (patrz wideo poniżej) właściciel agencji "Farmazon" namawia do pobicia dziennikarza TVP Info.

Weź go je***!

- krzyczy do jednego z kodziarzy. Chwilę później kamera pokazuje, o kogo chodziło agresywnemu mężczyźnie. Jest to właśnie Michał Rachoń nagrywający manifestację KOD.

Słychać to wyraźnie w 3 minucie i 27 sekundzie wideo.
Źródło: niezalezna.pl

za: http://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.