Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lis, Migalski, Budka i Piechociński podali dalej kłamliwego, oszczerczego twitta. Będą konsekwencje

W ostatnich dniach m.in. Tomasz Lis, Marek Migalski, Borys Budka i Janusz Pichociński udostępnili na Twitterze zmodyfikowane w obraźliwy sposób zdjęcie posła Adama Andruszkiewicza z kulturystą Rafałem Penzą. Autorzy fejka dodali do nim swastykę i wizerunek homoseksualistów. – Są screeny, będą konsekwencje – zapowiada poseł Andruszkiewicz.
=
Prawdziwe zdjęcie ukazywało posła i kulturystę ściskających sobie dłonie podczas spotkania na Sali gimnastycznej, zaś autorzy "fejka" dorysowali na koszuli Penzy swastykę a na ścianie umieścili wizerunek homoseksualistów.

Następnie fejkowe zdjęcie z komentarzami na Twitterze podali dalej m.in. Tomasz Lis, Marek Migalski, Borys Budka i Janusz Piechociński.

W reakcji na to, Adam Andruszkiewicz zapowiedział wystąpienie na drogę prawną

Wraz z drugą osobą poszkodowaną, która jest na wspomnianym zdjęciu, panem Rafałem Penzą, postanowiliśmy, że sprawę należy przekazać do organów ścigania. Dziś rozpoczęliśmy procedurę zbierania dowodów na to jakie osoby były zaangażowane w tę oszczerczą kompanię przeciwko mnie- mówi portalowi niezalezna.pl poseł Andruszkiewicz.

Przypominam, że tego oszczerczego twitta z fejkowym zdjęciem podał dalej m.in. pan Tomasz Lis, czy pan Borys Budka. Do tej pory nie uzyskałem przeprosin od tych osób. W związku z powyższym sprawą zajmie się policja. I chcę też, aby ta sprawa została przekazana do prokuratury. Aby osoby, które były zaangażowane w tę oszczerczą kampanię, były ścigane z art. znieważenia osoby publicznej - uściśla polityk.

Będę zabiegał o to, aby osoby, które wzięły udział w tej oszczerczej kampanii wypłaciły duże pieniądze na organizacje patriotyczne, organizacje charytatywne. Abyśmy uzyskali coś dobrego z tych pieniędzy bo powinni za to zapłacić. Bo to jest skandal


za: niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.