Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ryszard Kapuściński - Stracone pokolenie

Jak wielkie szkody w umysłach części pokolenia dzisiejszych 40-latków poczyniły media, które po zdradzie okrągłostołowych elit dostały monopol, widać dopiero dzisiaj. Inni, wychowani w rodzinach, w których rodzice wypowiadali z pogardą słowo „Polska”, a służenie jedynie słusznej partii było celem życia ich matek i ojców, dopełniają obraz tej generacji.

To, że dzisiaj ich przedstawiciele w haniebny sposób zachowują się np. w Sejmie, to efekt wielu lat świadomie przeprowadzanej indoktrynacji różnych „Gazet Wyborczych”, TVN-ów czy im podobnych.

Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że większość z tych ludzi w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy. Świat opisany im w młodości przez „autorytety” z Czerskiej uważają za dogmat.

Dowodów na to dostarczają codziennie aż nadto. Wystarczy tylko przypomnieć ostatnie głosowanie ustawy degradacyjnej w Sejmie i słowa ministra Mariusza Błaszczaka: „Mimo waszych krzyków i zaciętych twarzy, mimo grymasów nienawiści, które się na waszych twarzach malują, ta ustawa spowoduje, że młode pokolenia będą wiedziały, jaka jest różnica między białym orłem a wroną”.

Niestety, jestem przekonany, że oni tego nigdy nie zrozumieją.

za: http://m.niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.