Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Szef MSWiA do Nergala: Nadchodzi koniec

/.../ ohydny film lidera Behemotha Adama „Nergala”Darskiego spotkał się z ogromną krytyką. Darski śpiewając dziecięcą piosenkę o dniu kobiet wymachiwał na wideo sztucznym penisem z przymocowaną do niego figurą Chrystusa. Do wybryku odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński.

„Zachowanie Nergala (niech przyklei gwiazdę Dawida albo wizerunek Mahometa jak taki „kozak”) jest takie, jakie całe te nasze żałosne lewackie „elyty” - napisał na twitterze minister.

Dalej dodał: „Pluć na chrześcijańskie symbole mogą bezkarnie bo sądy i ks. Boniecki z bp. Pieronkiem zawsze wezmą ich w obronę. Do czasu!”.

Brudziński podkreślił, że niedawno powstały międzyresortowy zespół ma na celu: „[…] wypracowanie propozycji takich zmian w obowiązującym prawie, aby państwo nie było bezradne w walce zachowaniami inspirowanymi nienawiścią”.

za: http://www.fronda.pl

***

"ks. Boniecki z bp. Pieronkiem"?... Hmm... Droga w ciemność zaprasza... Może egzorcyzmy pomogą?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.