Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Redaktor czy hejter naczelny? Lis wścieka się na Twitterze

Dawno, dawno temu na kanale MTV leciała muzyka, a Tomasz Lis był faktycznie dziennikarzem. Teraz, choć nadal jakieś tam artykuły pisze, program prowadzi i kieruje tygodnikiem, to jednocześnie należy do najbardziej aktywnych użytkowników Twittera w polskim życiu politycznym. Redaktor naczelny "Newsweeka" mógłby zawstydzić niejednego antypisowskiego trolla czy hejtera.

Po konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego publicysta opublikował na Twitterze serię przesiąkniętych jadem wpisów, które zdają się tylko potwierdzać, że ochrona dla prezesa PiS jest naprawdę potrzebna. Istnieje bowiem spore ryzyko, że tak wściekłe szczucie nie pójdzie na marne...

wiecej: http://www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.