Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ekolog to...

Ekolog to taki typek który nie cierpi technologii.
– na codzień używa przeciwpotnej bielizny z polypropylenu, polarwear’a, kurtki goretexowej plus czapeczki z windstoppera                                                                                                              – nie cierpi wielkich korporacji które wyprodukowały: Goretex, WindStopper, Polarwear i polypropylen (ropa!!!!)

– używa GPS, iPodow, iPhon’ów, Internetu… nie cierpi wielkich korporacji oraz DARPA które zapoczątkowały GPS i Internet…
– nie cierpi samochodów w ogóle i SUV-ów w szczególności, ale oczekuje ze jakiś znajomy podwiezie go w góry właśnie takim SUV-em aby nie musiał dawać z buta dodatkowe 15 km.

– nie cierpi swoich rodziców, dziadków i ogólnie przodków ale żyje z ‘trust fund’ zostawionego mu(jej) przez rodziców, dziadków…

– ma na ogół świetne wykształcenie (Ivy League) ale przeważnie nic nie robi żyjąc na kupie jako 40-sto paroletni student na lewackim kampusie, narzekając na cały świat.

To co napisałem dotyczy przeciętnego ekologa w USA (nie wiem jak to w Polsce wygląda, wątpię aby w Polsce ktoś z młodych żył tylko z ‘trust fund’)

za: http://wirtualnapolonia.com

Copyright © 2017. All Rights Reserved.