Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

"Tolerujmy, solidaryzujmy się i zabijajmy!". Mocne słowa Kai Godek o "Gazecie Wyborczej"

"Gazeta Wyborcza" ukazała się z logiem, które miało wyrazić poparcie dla protestu osób niepełnosprawnych. Na tę akcję zareagowała gwałtownie Kaja Godek, pełnomocniczka komitetu "Zatrzymaj Aborcję", która wskazała na hipokryzję gazety.

 Godek zwróciła uwagę, że na tej samej okładce, na której wisi logo wyrażające poparcie dla osób niepełnosprawnych, jest jednocześnie zamieszczony artykuł poświęcony profesorowi Dębskiemu, który wyrażał m.in. poparcie dla aborcji.

"Na jednej okładce logo z niepełnosprawnym i laudacja na cześć znanego abortera i eugenika Romualda Dębskiego.Tolerujmy, solidaryzujmy się i zabijajmy!" – napisała Godek na Twitterze.

Wcześniej w sposób krytyczny o pierwszej stronie "Wyborczej" wypowiedział się również publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz. "Kolejny symbol totalnych" – napisał na temat symbolu wyrażającego solidarność z protestującymi w Sejmie.

za:dorzeczy.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.