Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lewica oskarża Sorosa o seksizm

USA George Soros, główny sponsor Partii Demokratycznej, raczej unikający mediów, udzielił wywiadu gazecie „Washington Post”. Miliarder skrytykował w nim demokratyczną senator Kirsten Gillibrand, która potępiła wcześniej partyjnego kolegę za molestowanie kobiety.

Słowa Sorosa o polityk wzburzyły amerykańską lewicę, która oskarżyła go o seksizm.

Opowiadając o pieniądzach, które chce przeznaczyć na tegoroczną kampanię wyborczą do Kongresu Soros powiedział, że jedna kandydatka nie dostanie jego pieniędzy. Chodziło mu o demokratyczną senator Kirsten Gillibrand, która jest często uznawana za potencjalną kandydatkę na prezydenta w 2020 r.

Sorosowi nie spodobało się jej postępowanie w stosunku do demokraty, byłego senatora Ala Frankena. Franken, były komik występujący w cotygodniowym programie rozrywkowym telewizji NBC „Sobotnia noc na żywo” (Saturday Night Live), został oskarżony przez swoją współpracownicę o molestowanie seksualne. I, w przeciwieństwie do większości tego typu spraw, tym razem oskarżająca miała dowód – zdjęcie, na którym widać, że trzyma ręce na jej piersiach, gdy ta usnęła w samolocie /.../

Pozostało 50% treści.

Autor: Wiktor Młynarzza: https://gpcodziennie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.