Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ohydny napis na pomniku JP II. Policja szuka sprawców

"Kryłem pedofilów" - taki napis znalazł się na pomniku Jana Pawła II w Poznaniu na Ostrowie Tumskim. Policja bada sprawę.

Ohydny, prowokacyjny napis został zawieszony prawdopodobnie w godzinach porannych. Niestety w pobliżu nie znajdują się żadne kamery monitoringu.

 Pomimo, że oficjalnie nikt nie zgłosił zawiadomienia to sierż. sztab. Marta Mróz podkreśliła w rozmowie z WP.pl, że funkcjonariusze zajęli się sprawą natychmiast po opublikowaniu zdjęć w mediach lokalnych.

Nieoficjalnie mówi się, że dewastacja pomnika to kontynuacja akcji "Baby Shoes Remember".

Przypomnijmy, w niedzielę w kilku miastach polski lewicowi działacze, głównie feministki, zawieszały w pobliżu kościołów dziecięce buty, co miało symbolizować przemoc seksualną duchownych wobec dzieci.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.