Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lourdes celem ataku feministek. Profanacja w Grocie Massabielskiej

W miniony piątek 34-letnia „artystka” z Luksemburga w wyjątkowo obsceniczny sposób znieważyła Grotę Massiabielle w Lourdes, w której św. Bernadeta Soubirous doznawała objawień.

34-letnia Deborah De Robertis to samozwańcza artystka, która od lat wzbudza sensację pozowaniem nago i w wyuzdanych pozach w miejscach publicznych. Tym razem ta była aktywistka skrajnie lewackiego, proaborcyjnego Femenu przekroczyła kolejną granicę, znieważając Grotę Massabielle w Lourdes.

Około godziny 18:00 stanęła u wejścia do groty odziana wyłącznie w niebieską chustę na głowie, mającą prawdopodobnie przypominać tę, w jakiej zwykle przedstawiana jest Matka Boża. Dewiacyjna prowokatorka została szybko ujęta przez policję i wzięta do aresztu.

- Ostatnie wydarzenie w Lourdes jest świadectwem zainstalowania się we Francji dogłębnego klimatu antychrześcijańskiego, przypominający ten, który poprzedzał Wielki Terror i prześladowania Kościoła w XIX wiku. Dzisiaj towarzyszy temu jednocześnie rozszerzania się islamu – alarmuje katolicki portal „Przyszłość Kultury” (fr. Avenir de la Culture).

Popis swojej pogardy dla katolików dał w swoim czasie prezenter radiowy Daniel Morin na antenie „France Inter”. - Jesteś ślepy, brakuje ci nogi, źle sikasz, (…) jedź do Lourdes towarzyszu ! (…). Za 1000 euro spędzisz noc z uzdrowioną cudownie siostrą Bernadetą Moriau - odważył się kpić.

Według francuskiego MSW, od 31 stycznia 2018 doszło do 878 ataków na kościoły katolickie. Statystycznie co 48 godzin  dochodzi do 5 takich napadów i profanacji.

za:www.pch24.pl

                                                                      ***

Niedorozwinięci w człowieczeństwie, zwodzeni przez Zło, ale przecież ludzie... Jak ich ratować?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.