Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Obrazoburcza wystawa w Olsztynie

SKANDAL Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe wszczęła śledztwo, w którym zbada, czy wystawa „Polacy Europy” w miejskiej Galerii Dobro godzi w uczucia religijne i znieważa symbole państwowe.

Zawiadomienie w tej sprawie złożyli do prokuratury w czasie kampanii wyborczej politycy PiS – posłowie Iwona Arent i Jerzy Małecki oraz ówcześni radni Olsztyna: Dariusz Rudnik, Leszek Araszkiewicz i Jarosław Babalski. Na jednym z obrazów dopatrzyli się „orła stylizowanego na godło Polski wraz z obscenicznym motywem fallicznym”, a na kolejnym płótnie „ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa wraz z obscenicznym motywem fallicznym”.

Prowokacyjną wystawę artystów-performerów pokazano na początku września

/.../

Autor: AnKraj

Pozostało 51% treści.

zaL https://gpcodziennie.pl

                                                                            ***

Cienko przędą owi "artyści".

Wyposzczeni czy wypuszczeni w tyn trynd ?...
"I pozostanie jeno wstyd"...
kn


Copyright © 2017. All Rights Reserved.