Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zajęcia „antydyskryminacyjne” w poznańskim liceum powstrzymane

Grupa Stonewall chciała przeprowadzić zajęcia „antydyskryminacyjne” w jednym z poznańskich liceów. Dzięki zdecydowanej interwencji m.in. Młodzieży Wszechpolskiej i duchownych, zajęcia zostały odwołane.

- Niestety, decyzją szkoły zajęcia zostały przełożone. Powodem są próby zastraszenia przedstawicieli placówki przez działające w mieście środowiska prawicowe – napisali w swoim oświadczeniu homoaktywiści.

- Forma wiadomości o odwołaniu zajęć grupy lgbt w mojej byłej szkole żenująca. Przy okazji przesyłam błogosławieństwo tym, którzy z powodu odwołania zajęć w LO wyrzucają wobec mnie sporo nienawiści - skomentował całą sytuację ksiądz Daniel Wachowiak.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.