Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Piotr Lisiewicz - Skutki złodziejofilii

Wywalaliśmy ludzi z kamienic? Wywalaliśmy. Przeszło? Przeszło, i to jak pięknie: nasz Rafał wygrał w I turze. Znaczy się wszystko przejdzie! Radni PO w Warszawie głosowali przed wyborami za bonifikatą 98 proc. przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. A teraz zagłosowali za jej zniesieniem.

amiast np. 400 zł warszawiacy płacić mają 8 tys. zł. Chamówa? Fakt. Przejdzie? A jak! Skoro 128-latek odzyskujący kamienicę przeszedł… Następne wybory samorządowe za cztery lata, wszyscy zapomną. Płacić grzecznie, lemingi, przecież to lepsze niż dyktatura Kaczafiego, łamiącego konstytucję. A na pocieszenie „Kler” sobie idźcie pooglądać albo poproście o pomoc „wolne sądy”, skoro je tak kochacie. I ty płać, chłopku-roztropku, co miałeś głosować na Jakiego, ale nie poszedłeś w ogóle, bo aktoreczka z serialu cię zniechęciła albo kumpel z roboty, co mówił, że wszyscy politycy to złodzieje. Nie byliście solidarni z wywalanymi z kamienicy powstańcami, bo sami nie mieszkaliście w kamienicy? To teraz z wami nikt solidarny nie będzie. Owieczki głosujące na wilka oraz te, co beczały, że wilk im jest obojętny, będą teraz z apetytem skonsumowane.


za:niezalezna.pl/250598-skutki-zlodziejofilii

Copyright © 2017. All Rights Reserved.