Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Spodziewany powrót Owsiaka

SPOŁECZEŃSTWO Zaledwie pisaliśmy o spodziewanym powrocie Jerzego Owsiaka na fotel prezesa WOŚP, a on już to potwierdził. W opublikowanym na Facebooku filmie ogłosił, że wraca. „Będę grał z Orkiestrą, będę prezesem Fundacji” – podkreślił. Ktoś jest zaskoczony?

W swojej filmowej wypowiedzi zwrócił się do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

– Powiem ci, Paweł, krótko: bierzemy się za robotę, wracam do roboty, bierzemy się jeszcze cztery razy mocniej, dziesięć razy mocniej – powiedział Owsiak. – Tak, będę grał z Orkiestrą, tak, będę prezesem Fundacji – dodał.

Na początku filmu zatytułowanego „Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza” Owsiak pokazał rozliczenie tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska za 27. finał WOŚP, podkreślając, że udało mu się zebrać „ogromną kwotę”.

Jak tłumaczył, ostatnie wydarzenia w Gdańsku sprawiły, że „że „świat się zawalił”

za: -shttps://gpcodziennie.pl

***

Infantylne porywy, czy nakazy?...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.