Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Jesteś przeciwko karcie LGBT+? Facebook ci na to nie pozwoli. Portal wprowadza cenzurę

Rodzice krytykujący wprowadzenie w Warszawie karty LGBT+ wraz z “nowoczesną” edukacją seksualną mają problem z wyrażaniem swojej opinii. Portal Facebook usuwa grupy sprzeciwiające się wprowadzeniu karty LGBT+ przez władze stolicy.

–Środowiska rodziców z Warszawy założyły na Facebook profil “Strajk Rodziców” i grupę “Rodzicielski Komitet Strajkowy” protestując przeciwko deklaracji LGBT. Profil i grupa zostały natychmiast usunięte przez Facebook – poinformował na Twitterze prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski, który zapowiedział zgłoszenie sprawy do Ministerstwa Cyfryzacji.

Karta LGBT+ wprowadziła sporo kontrowersji w warszawskim środowisku, zwłaszcza wśród rodziców. Wszystko za sprawą pomysłu wprowadzenia “nowoczesnej” edukacji seksualnej. Oburzenie wywołały takie postulaty programowe jak np. nauka masturbacji 4 latków, uświadamianie 6-latków o istnieniu antykoncepcji czy pornografii.

za:www.stefczyk.info/2019/02/28/jestes-przeciwko-karcie-lgbt-facebook-ci-na-to-nie-pozwoli-portal-wprowadza-cenzure/

***

Dramatyczny wpis polskiej windsurferki. Za krytykę Trzaskowskiego, chcą jej odebrać medale i wyrzucić z klubu

Windsurferka Zofia Klepacka wypowiedziała wojnę programowi LGBT wdrażanemu przez władze Warszawy. W dramatycznym wpisie sportsmenka informuje, że pojawiają się na nią donosy i głosy, aby wyrzucić ją z klubu i odebrać medale.

 Znana z prawicowych poglądów windsurferka Zofia Klepacka ostro skrytykowała w ostatnich dniach politykę władz stolicy na rzecz środowisk LGBT. „Mówię stanowcze NIE promocji LGBT” – napisała sportsmenka na facebooku. Serwis usunął jednak jej wpis, a Klepacką zalała fala krytyki. Niezrażona internetowym hejtem Klepacka poszła o krok dalej i zaczęła nawoływać do bojkotu zajęć szkolnych, na których poruszana będzie tematyka mniejszości seksualnych.

Teraz okazuje się, że osoby, którym nie podobają się poglądy Klepackiej chcą, żeby poniosła konsekwencje swoich słów.

„Słuchajcie!! To wielkie tolerancyjne towarzystwo… Tak liczy się z odmiennymi głosami, że zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali…. Za to że mam inne poglądy na życie. I na wychowywanie swoich dzieci ??? To jest tolerancja w wydaniu tych… walczących o tolerancję…. Tylko, pomimo tego że wielu chciałoby abym straciła wszystko i spotkały mnie jakieś nieszczęścia. To zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaje!” – napisała Zofia Klepacka na Facebooku.

za:dorzeczy.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.