Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Urząd Miasta Lewaków?

Łódzka seksedukacja zbliża się wielkimi krokami. Do prowadzenia seksualizujących lekcji szykuje się fundacja Spunk, czyli z angielskiego „sperma”. Ta skrajnie lewicowa organizacja jeszcze nie wygrała konkursu na prowadzenie edukacji seksualnej, a już planuje szkolenia dla przyszłych edukatorów, którzy będą mogli potencjalnie działać w łódzkich podstawówkach.

Przeciwko tej sytuacji zaprotestowało ponad 30 środowisk, które nie godzą się na seksualizację dzieci. Jednak do magistratu apeluje również stowarzyszenie „Tak dla Łodzi”, domagając się promowania społeczności LGBT. Hanna Zdanowska w swojej kampanii wyborczej podkreślała, że chce być prezydentem wszystkich łodzian. Teraz nadchodzi czas, kiedy będziemy mogli to zweryfikować. Wiele wskazuje na to, że prezydent Łodzi stanie jednoznacznie po stronie skrajnej lewicy. Czy rzeczywiście tak będzie? A może magistrat zdroworozsądkowo przyzna rację tym, którzy nie chcą seksualizacji albo znajdzie złoty środek? To się okaże
/.../
Pozostało 50% treści.

Autor: Hubert Kowalski

za: https://gpcodziennie.pl/111289-urzad-miasta-lewakow.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.