Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Prowokacja gejów w Częstochowie. Chcą parady w dzień pielgrzymki dzieci z kółka różańcowego. Oto prawdziwa twarz homoterrorystów!

Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk wydał zgodę na organizację II Marszu Równości w czasie, gdy w Częstochowie będzie odbywać się święto kółek różańcowych, czyli święto dzieci. To makabryczna prowokacja mająca na celu obrzydzenie i atak na niewinność dzieci przez homoaktywistów, wśród których pleni się wielu pedofilów.

Marsz sodomitów czyli marsz Równości ma się odbyć w Częstochowie 16 czerwca. Dokładnie w tym samym dniu co XX Ogólnopolska Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci na Jasną Górę.

Częstochowscy radni PiS sprzeciwiają się marszowi środowisk LGBT i podkreślają, że "środowiska LGBT w ostatnim czasie wielokrotnie udowodniły, że podobne wydarzenia mają charakter prowokacyjny i bardzo często niezgodny z powszechnie uznawanymi normami moralnymi".

"Mamy uzasadnione obawy, że poza czynami deprawującymi dzieci, może także dojść do zakłócania ładu i porządku publicznego" – alarmują radni PiS.

Do sprawy odniósł się sam Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, który swoje działania podjął w odpowiedzi na interwencję posłanki Anny Sobeckiej. Wskazywała ona, że Marsz Równości organizowany przez środowiska LGBT jest organizowany w tym samym czasie i miejscu, co nosi znamiona zaplanowanej prowokacji. - Mając na uwadze skandaliczne wydarzenia, jakie miały miejsce na Marszu Równości w Gdańsku, istnieje uzasadniona obawa, że dzieci mogą stać się świadkami demoralizujących i obscenicznych zachowań uczestników Marszu —czytamy w przekazanym KAI liście posłanki PiS do RPD.

Dewianci kolejny raz chcą dokonać prowokacji. Tyle tylko, że tym razem chcą zaatakować dzieci, najbardziej niewinne istoty. To powinno spotkać się z totalnym sprzeciwem. Najważniejsze jest to, że wśród homoseksualistów występuje duży procent ludzi o skłonnościach pedofilskich. Tym samym jest to wielkie zagrożenie dla dzieci.

Homoterroryzm trzeba zatrzymać, i to jest priorytet nas wszystkich.

za:telewizjarepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.