Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Babcia zabiła własną wnuczkę, bo ta nie chciała nosić muzułmańskiej chusty

Tragedia w  obozie dla uchodźców Al-Hol w północno-wschodniej Syrii.  /.../ Pochodząca z Azerbejdżanu Hedija już wcześniej wielokrotnie miała “napominać” swoją wnuczkę. Portal hawarnews.com, powołując się na źródła w szpitalu, podaje, że dziewczynka była brutalnie bita, a jej ciało było okaleczone.

Sekcja zwłok wykazała, że została uduszona.

Większość z blisko 70 tys. uciekinierów przebywających w ośrodku przybyła tam z terenów wschodniego brzegu Eufratu, najdłużej zajmowanej przez ISIS. “Rz”zwraca uwagę, że mimo wyeliminowania bojowników tzw. Państwa Islamskiego z terenów północnej i wschodniej Syrii, to w tamtejszym społeczeństwie wciąż popularne są głoszone przez nich hasła. Wielu spośród uchodźców wciąż popiera doktrynę głoszoną przez fanatyków.

za:www.stefczyk.info

Copyright © 2017. All Rights Reserved.