Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Szkocka szkoła wyrzuca 17 latka krytykującego genderyzm – jest bez szans na powrót

Szkocki 17-letni uczeń wyrzucony z klasy za twierdzenie, jakoby istniały tylko dwie płcie, został wyrzucony ze szkoły – według pomagającego mu blogera „I,Hypocrite”. W sprawie konsultowano się podobno z ludźmi na wysokim szczeblu.

Zaangażowany w sprawę bloger poinformował, że uczeń został wyrzucony ze szkoły za nagranie jego nauczyciela. Sam uczeń (Murray) stwierdził, że w jego sprawie odbywały się narady z ludźmi na wyższym szczeblu. Stwierdzili oni, że nie jest wskazane, by chłopak kontynuował edukację w szkole. Powiedziano mu również, że nie ma szans na jego powrót.

17-latek stwierdził, że nadal dochodzi do siebie po tej decyzji. Nastolatek zbierał pieniądze na pokrycie kosztów swej działalności edukacyjnej na portalu Go Fund Me. Jednak zamknięto jego konto. Oficjalnym powodem było naruszenie warunków działania strony.

W czerwcu Murray powiedział podczas lekcji, że istnieją jedynie 2 płcie. Tymczasem nauczyciel stwierdził, że jest to pogląd wykluczający i niezgodny z polityką szkoły. Uczeń nagrał rozmowę, a ta ukazała się w mediach społecznościowych. To zaś wywołało liczne kontrowersje wykraczające poza Szkocję.

za:www.pch24.pl

***

I Ty Szkocjo?!?... Kto zostaje zatem w Europie. W Zachodniej Europie?...

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.