Szkocka szkoła wyrzuca 17 latka krytykującego genderyzm – jest bez szans na powrót

Szkocki 17-letni uczeń wyrzucony z klasy za twierdzenie, jakoby istniały tylko dwie płcie, został wyrzucony ze szkoły – według pomagającego mu blogera „I,Hypocrite”. W sprawie konsultowano się podobno z ludźmi na wysokim szczeblu.

Zaangażowany w sprawę bloger poinformował, że uczeń został wyrzucony ze szkoły za nagranie jego nauczyciela. Sam uczeń (Murray) stwierdził, że w jego sprawie odbywały się narady z ludźmi na wyższym szczeblu. Stwierdzili oni, że nie jest wskazane, by chłopak kontynuował edukację w szkole. Powiedziano mu również, że nie ma szans na jego powrót.

17-latek stwierdził, że nadal dochodzi do siebie po tej decyzji. Nastolatek zbierał pieniądze na pokrycie kosztów swej działalności edukacyjnej na portalu Go Fund Me. Jednak zamknięto jego konto. Oficjalnym powodem było naruszenie warunków działania strony.

W czerwcu Murray powiedział podczas lekcji, że istnieją jedynie 2 płcie. Tymczasem nauczyciel stwierdził, że jest to pogląd wykluczający i niezgodny z polityką szkoły. Uczeń nagrał rozmowę, a ta ukazała się w mediach społecznościowych. To zaś wywołało liczne kontrowersje wykraczające poza Szkocję.

za:www.pch24.pl

***

I Ty Szkocjo?!?... Kto zostaje zatem w Europie. W Zachodniej Europie?...

kn