Naklejka „GP” wywołała szał na lewicy

Do numeru „Gazety Polskiej”, który trafi do kiosków 24 lipca, zostanie dołączona naklejka z napisem „Strefa wolna od LGBT”. Informacja ta spotkała się ze wściekłą reakcją środowisk lewicowych, które przekrzykują się w absurdalnych oskarżeniach wobec „GP” dotyczących rzekomego nazizmu.

„Gazeta Polska” zamieściła w mediach społecznościowych informacje o tym, że w najbliższym numerze dodatkiem do gazety będzie naklejka „Strefa wolna od LGBT” z przekreślonym tęczowym symbolem. Wywołało to wściekłość tęczowych środowisk, które rozpoczęły nagonkę na tygodnik, wymyślając różne porównania, np. do nazistowskich Niemiec.

Informacja zamieszczona przez „GP” nie spodobała się administratorom Instagrama. Serwis społecznościowy usunął wpis, twierdząc, że jest to mowa nienawiści. Mateusz Goździkowski, członek Wiosny Roberta Biedronia, porównał nalepkę do transparentu z niemieckim napisem „Miasto wolne od Żydów”. – Jedno ze zdjęć pochodzi z dodatku do „Gazety Polskiej”, czasopisma powiązanego z PiS. Drugie zdjęcie jest dziełem nazistów. Polska XXI w. i Niemcy lat 30 XX w. Tak daleko, a tak blisko – przekonywał
/.../

Autor: ads

Pozostało 51% treści.

za: https://gpcodziennie.pl

***

To jakby konsekwentne reakcje, kiedy emocje przesłaniają wolę. Dobrą wolę. Od Sodomy i Gomory...
kn