Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Pedofile z dnia na dzień są coraz bardziej ofensywni.

W wielu krajach starają się, aby ich „styl życia” został zaakceptowany społecznie. Od wielu już lat robią to w Holandii.
Niedawno na stronie powiązanej z publicznym radiem i telewizją w Holandii ukazała się opinia, w której

opowiedziano się za akceptacją pedofilii, nie jako przestępstwa oczywiście, ale zaburzenia, a z czasem może normalnej "orientacji seksualnej"?.

W ten sposób zmierzamy ku społeczeństwu gdzie nie ma przestępców są tylko pacjenci, którzy z czasem stają się chronionymi mniejszościami.?


Pamiętając sposób w jaki wykreślono z listy zaburzeń homoseksualizm (dokonując zmanipulowanego głosowania), cóż jeszcze może (i jak długo), powstrzymywać ideologów seksualnego „wyzwolenia” przed podobnym werdyktem w przypadku pedofilii?

Początek tej drogi został już zresztą w świecie nauki wykonany.
Twierdzi się na przykład, że tzw. okres latencji (braku zainteresowania swoją seksualnością u dzieci) de facto nie istnieje, ale jest skutkiem presji naszej kultury nieakceptującej dziecięcych czynności seksualnych.

Od tego już niedaleko do „odkrycia”, że dzieci mają swoje potrzeby seksualne, a tym co jest teraz potrzebne to ich seksualne „wyzwolenie”.


W tym kontekście nie zaskakuje, że grupa pedofilów ogłosiła w ostatnich dniach udział w tzw. ”Tygodniu Dumy" w Amsterdamie promując hashtag #PedoPride2019 na Twitterze.

Grupa jest powiązana z tak zwanym "Frontem Wyzwolenia Dzieci", którego celem jest właśnie seksualne "wyzwolenie” najmłodszych.

Przystępując do ruchu LGBT+, pedofile starają się włączyć tzw. pedoseksualizm, w ślad za homoseksualizmem i innymi alternatywnymi formami seksualności, które zyskały akceptację w ostatnich latach, w nurt określany jako „normalne orientacje seksualne”.


Tylko jednoznaczny i zmasowany sprzeciw obywatelski może powstrzymać ten proces, zanim będzie za późno.

Bardzo proszę o podpis pod apelem do burmistrz Femke Halsemy, by zrobiła wszystko, co w jej mocy, dla przeciwdziałania publicznym manifestacjom tej grupy i stojącej za nią ideologii w Amsterdamie.

http://www.citizengo.org/pl/fm/172565-zatrzymajmy-promocje-pedofilii-w-amsterdamie

„Tydzień dumy” kończy się razem z końcem tygodnia, proszę zatem o nie zwlekanie z poparciem petycji!

Łączę wyrazy szacunku
Paweł Woliński razem z całym zespołem CitizenGO
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.