Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Odlot Owsiaka

Jerzy Owsiak nie mógł się powstrzymać i dał popis „kultury” przed publicznością Pol’And’Rock Festiwal. W Kostrzynie miłośnicy festiwalu mogli usłyszeć, że politycy powinni się „odp…ć” od Westerplatte, a poza tym, że trwonią publiczne pieniądze. Cały ten stek banałów i bluzgów został okraszony nawoływaniem do jedności.

To dość osobliwy sposób na publiczną aktywność: z jednej strony szczuć i wyklinać nielubianych polityków, a z drugiej ubolewać nad podziałami w Polsce. Najdobitniej brzmiał ten fragment paplaniny Owsiaka: „Możecie mnie zarąbać, ale nie zamkniecie mi mordy! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka!”. Nikt nie odbiera mu zasług dla niejednego szpitala, ale czas, by wreszcie dojrzał i przestał się kreować raz na świętego, a kiedy indziej na zwykłego żula spod monopolowego.

Grzegorz Wszołek

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.