Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

RPO broni homoparady w Gorzowie Wlkp.

INDOKTRYNACJA Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar złożył do Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. wniosek o uchylenie decyzji prezydenta miasta, który zakazał organizacji planowanego na najbliższą sobotę Marszu Równości. Sędzia rozpatrujący sprawę przychylił się do tej prośby. Warto zaznaczyć, że tego samego dnia w Gorzowie Wlkp. odbędzie się kilka manifestacji pro-life.

Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa Wielkopolskiego, wydał zakaz organizacji homoparady, ponieważ dosłownie minutę przed zgłoszeniem marszu do magistratu wpłynął wniosek od gorzowskiego działacza pro-life, który tego samego dnia planuje przeprowadzenie inicjatywy pod hasłem „Informacje o współczesnych zagrożeniach”. Portal Onet.pl dotarł do jednej z organizatorek Marszu Równości, która stwierdziła, że mobilna manifestacja gorzowskiego aktywisty będzie propagowała treści homofobiczne. – Będą one oznakowane w sposób obrażający osoby LGBT. Umieszczone na pojazdach treści będą wskazywały, że jesteśmy gwałcicielami, pedofilami. Osoba, która zgłosiła to wydarzenie, to znany gorzowski działacz pro-life. Zablokował on wszystkie możliwe ulice, których nie możemy przeciąć naszym marszem – żaliła się portalowi Onet.pl Monika Drubkowska, organizatorka tęczowej parady

/.../
zawartość zablokowana

Autor: Jan Przemyłski

Pozostało 51% treści.

za: https://gpcodziennie.pl

***
Można rzec-jaki rzecznik takie parady...
Od pewnego rzecznika Sodomy i Gomory (jak on się zwie?...) zapewne idą wyrazy uznania za takie wzmożenia...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.