Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Staro-nowi w akcji

„Grupa byłych polskich ambasadorów wystosowała list otwarty do prezydenta Donalda Trumpa, który wkrótce przyleci do Polski. Piszą w nim o braku praworządności, opresjach politycznych, prześladowaniu mniejszości.”

( Pełna treść artykułu dostępna na stronie: https://wp.naszdziennik.pl/2019-08-30/329047)

- A co w tym dziwnego?! Geny zobowiązują, czy nawet zmuszają do pewnych zachowań. Historia zna przecie - z nie aż tak bardzo prehistorycznych czasów – różne listy.
Zmieniają się czasy, tryndy i nadziejki, ale nawyki, nawyki jakby wolniej…

Skargi na brak właściwego dostępu do poprzednich kąsków i wpływów zwanych politycznymi, są niejako naturalnie wpisane w niektóre geny. Ale to jest uleczalne – spokojnym wyjaśnianiem, może swoisty egzorcyzmem – w tym prawnym…

Pan dr Krzysztof Kawecki – politolog, z którym przeprowadził rozmowę i umieścił w dzisiejszym Naszym Dzienniku ( z 30.8.19) red. Piotr Falkowski, twierdzi, iż Prezydent Donald Trump jest przyzwyczajony do nacisków środowisk lewackich i prób ingerowania w sprawy USA przez takie środowiska, zatem spoko.

Krzysztof Nagrodzki

za: http://krzysztofnagrodzki.pl

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.